Завідувач фізіотерапевтичним відділенням Корчик Леся Іванівна

Відділення є одним з найбільших та найкращих у Хмельницькій області. Його робота є невід’ємною частиною закладу у лікуванні ветеранів.

Щорічно у відділенні відпускається до 80 тисяч процедур. Є більше 70 видів фізіотерапевтичних та лікувальних процедур.

На зорі створення госпіталю дану службу очолила лікар – фізіотерапевт вищої категорії Пилипчук Олена Леонтіївна. Надійними її помічниками були старша медсестра В. Б. Соколовська, а з 1996 по 2010р. А. М. Дутчак.

Протягом дванадцяти років відділення очолює молода, наполеглива, ініціативна, лікар – фізіотерапевт І категорії Леся Іванівна Корчик, яка дбає про оновлення медичної апаратури відділення, застосовує новітні методи лікування.
Надійним її помічником є старша медична сестра вищої категорії В.М. Воловник. Вона вимоглива до себе і до підлеглих, вміло керує роботою колективу, виводить колектив із кожної ситуації переможцем, а не переможеним.

Майже 25 років у відділенні працюють сестри медичні В.А. Крупська, В.В. Драгус, молодша сестра К.Ф. Гаврилюк. Відповідальне ставлення до роботи, професіоналізм, співчуття до хворого – це є характерна риса сестер медичних відділення.

Бобун Г.О., Малецька К.А., Подокопний В.І., Черкаський О.С., Малецька К. А., Матвійчук М. В., Голуб О.Л. Семенюк В.В. Ожиховський Ю.С.,Степанова В.В. Кузьменко О.В., Парцирний О.О., сестра господиня Мельник Н. М., молодші сестри Зварич Т. В., Коберник В.М., Дімітрова Л. А., Сівко Н.О.

Для покращення та впровадження нових методів реабілітації у залі ЛФК у 2013р. був створений кабінет відновного лікування, придбана сучасна медична апаратура: апарати для електроміостимуляції, УВЧ – апарат, Динамічний тринажер «Сходи– бруси» MOTOMED терапія, СРМ – терапія, реабілітаційний стіл для сегментарного та класичного масажу. У цьому кабінеті працює сестра медична ЛФК Думанська О. М.

Колектив відділення постійно присвячує свої знання, досвід, натхненну працю для покращення найціннішого багатства наших пацієнтів – здоров’я.