Професія медика дуже важлива і необхідна для суспільства, адже на їх плечах лежить турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя…

Призначення медичного працівника – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я.

Самовідданість, мужність і самопожертва медпрацівників при надання медичної допомоги населенню під час пандемії COVID -19 заслуговує на глибоке визнання та вдячність…

Вітаємо всіх медичних працівників зі святом, тому що Ви – це  запорука здоров’я суспільства, наші рятувальники в важкі хвилини!

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги населенню, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України» директору КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни « Хмельницької обласної ради Бочкарьовій Оксані Валеріївні. Колектив госпіталю приєднується до вітань з присвоєнням гідного звання. Ваші здобутки створені щоденною працею, нехай заслужена державна нагорода, шана і повага людей додасть Вам наснаги на нові здобутки та особисті досягнення.

Напередодні святкування Дня медичного працівника в КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Хмельницької обласної ради 18 червня відбулося відзначення кращих представників закладу.

Вітальні слова та вручення нагород голови Хмельницької обласної державної адміністрації передав його перший заступник Тюрін Сергій Григорович.

Проведення урочистого заходу супроводжувалося яскравою, цікавою та захопливою концертною програмою за участю музичного колективу «Тандем», керівник Мицак Леонід Ярославович.

До Дня медичного працівника!