Відповідно до Постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 р. продовжено планову госпіталізацію пацієнтів в КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Хмельницької обласної ради для надання паліативної медичної допомоги та проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Крім того, повідомляємо, що в госпіталі здійснюється програма реабілітації постковідних пацієнтів. Відновлення після коронавірусу проводиться:

  • особам, які перенесли COVID -19 у тяжкій і середньо тяжкій формі, тривало лікувалось у палатах інтенсивної терапії;
  • при наявності супутніх захворювань (цукровий діабет, артеріальна гіпертензія і т.д.);
  • особам з тривалим перебігом поствірусної астенії;
  • пацієнтам після курсу лікування із залишковими змінами на КТ або рентгенографії органів грудної клітки;
  • при знижені насичення крові киснем (SpO2) <95% в спокої або при фізичному навантаженні.

Зазначимо, що згідно з Наказом МОЗ України № 1227 від 20.05.2020 року, обов’язковою умовою для планової госпіталізації є наявність у пацієнта негативних результатів обстеження на наявність коронавірусу SARS–CoV-2 методом ІФА IgМ, при позитивному ІФА IgМ – дообстеження методом ПЛР. Крім того, необхідно мати номер електронного направлення від лікуючого лікаря чи лікаря загальної практики – сімейного лікаря.

Для узгодження дати госпіталізації, пацієнт має зв’язатися за номером телефону (0382) 67-16-64 або (0382) 67-24-45 та погодити дату госпіталізації із заступником директора з медичних питань Дубицькою Тетяною Вікторівною.

Інформація щодо планової госпіталізації пацієнтів в КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни»