Зазначаємо, що, відповідно до  Наказу МОЗ України №1227 від 20.05.2020 року, обов’язковою умовою для госпіталізації є наявність у пацієнта електронного направлення від сімейного або лікуючого лікаря та негативних результатів обстеження на наявність корона вірусу SARSCoV-2 методом ІФА IgМ (терміном давності не більше 72 год.), при позитивному ІФА  IgМ – дообстеження методом ПЛР.

Нагадуємо, що в структурі КНП «ХОГВВ» функціонують: кардіологічне, неврологічне, терапевтичне, хірургічне відділення з операційним блоком, відділення паліативної допомоги, реабілітаційне відділення (відновного лікування хворих із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи).

Крім того, повідомляємо, що в госпіталі здійснюється програма реабілітації пацієнтів з постковідним синдромом. Відновлення після коронавірусу проводиться:

  • особам, які перенесли COVID-19 у важкій і середньоважкій формі, тривало лікувались у палатах інтенсивної терапії;
  • при наявності супутніх захворювань (цукровий діабет, артеріальна гіпертензія і т.д.);
  • особам з тривалим перебігом поствірусної астенії;
  • пацієнтам після курсу лікування із залишковими змінами на КТ або рентгенографії органів грудної клітки;
  • при знижені насичення крові киснем (SpO2) <95% в спокої або при фізичному навантаженні.

 Дату госпіталізації погоджувати  за номером телефону (0382) 67-24-45, 67-16-64. Відповідальна особа за госпіталізацію – заступник директора з медичних питань Тетяна Вікторівна Дубицька.

Інформуємо про відновлення планової госпіталізації пацієнтів до КНП «ХОГВВ» з 25.05.21 року