На Дніпропетровщині зняли перший в Україні відеоролик про необхідність психологічної реабілітації АТОвців. У кадрі – демобілізований із посттравматичним синдромом. Завдяки підтримці рідних і психологів йому врешті вдається повернутися до мирного життя. Короткометражну стрічку презентували у Дніпропетровській облдержадміністрації. 

«Психологічна підтримка – важлива частина реабілітації демобілізованих. Отямитися після війни їм допомагають рідні та психологи, – зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Про важливість психологічної реабілітації захисників – новий відеоролик. Презентуємо його широкому загалу. Дякуємо всім, хто долучився до створення стрічки».

У трихвилинному ролику – життя одного чоловіка. Він має щасливу родину, та війна проводить межу «до» і «після». Боєць потрапив під обстріл і повернувся додому інвалідом. Кожен його день перетворився на важкий тягар. Жагу до життя повернув хлопцеві новонароджений малюк.

«Під час роботи над роликом вдалися до творчого експерименту. Стрічка складається з кадрів середнього плану. У кожному – головний герой», – розповіла авторка та режисерка відеоролика Катерина Стрельченко. 

Головного героя зіграв актор Дніпровського національного українського театру ім. Шевченка, АТОвець Ігор Кирильчатенко.

«Не з чуток знаю, наскільки складно стати до звичайного життя після війни. Звідти хлопці повертаються іншими. Вони потребують особливої уваги і розуміння. А ще – воліють самотужки подолати посттравматичний синдром. У той час, коли конче потребують психологічної допомоги», – сказав Ігор Кирильчатенко.

Щойно відзнятий відеоролик АТОвці зможуть переглянути на практичних семінарах, які стартують вже 28 серпня. Для хлопців – групові заняття та індивідуальні консультації. Зустрічі пройдуть у Васильківському районі, Павлограді, Нікополі, Жовтих Водах, Дніпрі, Магдалинівці.

Безкоштовну психологічну допомогу бійці можуть отримати і на «гарячій лінії» Дніпропетровської ОДА. Телефон – 0-800-505-085.

У Дніпропетровській ОДА презентували відеоролик про важливість психологічної реабілітації АТОвцівУ Дніпропетровській ОДА презентували відеоролик про важливість психологічної реабілітації АТОвців

Наталія Шуліка: «Про важливість психологічної реабілітації захисників – новий відеоролик. Презентуємо його широкому загалу. Дякуємо всім, хто долучився до створення стрічки»Наталія Шуліка: «Про важливість психологічної реабілітації захисників – новий відеоролик. Презентуємо його широкому загалу. Дякуємо всім, хто долучився до створення стрічки»

У трихвилинному ролику – життя одного чоловікаУ трихвилинному ролику – життя одного чоловіка

«Не з чуток знаю, наскільки складно стати до звичайного життя після війни. Хлопці потребують особливої уваги і розуміння», – Ігор Кирильчатенко«Не з чуток знаю, наскільки складно стати до звичайного життя після війни. Хлопці потребують особливої уваги і розуміння», – Ігор Кирильчатенко

Відеоролик АТОвці зможуть переглянути на практичних семінарах, які стартують вже 28 серпняВідеоролик АТОвці зможуть переглянути на практичних семінарах, які стартують вже 28 серпня

Перший в Україні відеоролик про важливість психологічної реабілітації бійців презентували у Дніпропетровській ОДА