За час функціонування госпіталю проліковано тисячі ветеранів війни та учасників бойових дій. Заклад постійно удосконалюється, щоб відповідати сучасним вимогам надання медичної допомоги. Таким чином було відкрито реабілітаційне відділення з єдиним в Хмельницькій області високотехнологічним комплексом для забезпечення потреб відновного лікування, медичної, фізичної та психологічної реабілітації учасників АТО. Постійно удосконалюється робота хірургічної та терапевтичної служб, що базується на засадах доказової медицини з залученням сучасних медичних технологій та апаратури. Окремої уваги заслуговує створене в 2019 році відділення паліативної допомоги для лікування важкохворих пацієнтів.

Тож, наразі ХОГВВ – висококваліфікований, багатопрофільний медичний заклад з широкими діагностичними та лікувальними можливостями, відкритий для усіх громадян України.

Та розвиток був би неможливий без наполегливої роботи кожного співробітника госпіталю, тому хочеться висловити величезну подяку усім вам за роки бездоганної праці, безперервного розвитку та відданості нашому закладу.

Сьогодні, 1 жовтня Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни відзначає 30 років з дня заснування