В рамках робочої поїздки до Хмельницької області перший заступник Міністра у справах ветеранів України Григорій Галаган відвідав Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни, де ознайомився з роботою закладу, оглянув умови проживання пацієнтів і кімнати для реабілітації та фізичного оздоровлення.

Головний лікар Оксана Бочкарьова продемонструвала нове обладнання для реабілітації та лікування пацієнтів. За її словами, в функціонуванні медичного закладу існує ряд проблемних питань, зокрема, йдеться про недостатність фінансування, зокрема, на придбання ліків, а також брак кадрів через низьку заробітну плату.

Також Григорій Галаган відвідав Центр допомоги учасникам АТО в Хмельницькій області. На початковій стадії цей заклад створювався як консультативний, але зараз допомагає вирішити всі проблемні питання, такі як отримання статусу УБД , перебування на квартирному обліку, отримання земельних ділянок. Також здійснюється супровід та організація лікування в медичних закладах, вирішення проблем сім’ї загиблих. Слід наголосити, що у закладі ведеться власний реєстр учасників АТО. Також тут функціонує гаряча лінія для надання консультацій учасникам бойових дій.

 

«Головною проблемою є фінансування Центру. Тут залишилось тільки 2 працівників, і заклад може бути закритий у зв’язку з відсутністю фінансування. Це є неприпустимим, і ми будемо працювати над вирішенням цього питання. Сприяння у роботі закладів, що надають допомогу ветеранам та учасникам АТО, є одним із головних завдань Міністерства у справах ветеранів», – наголосив Григорій Галаган.

Крім іншого, в рамках робочої поїздки до Хмельницької області перший заступник Міністра у справах ветеранів взяв участь у церемонії покладання квітів загиблим героям на алеї слави.

«Сприяння у роботі закладів, що надають допомогу ветеранам та учасникам АТО, є одним із головних завдань Міністерства у справах ветеранів», – Григорій Галаган