Завідувач урологічним відділенням Гандзюк Віктор Іванович

Очолює відділення з початку роботи госпіталю Гандзюк Віктор Іванович. – уролог вищої категорії. У відділенні працює три лікаря–уролога: Касприк В.Б. – лікар вищої категорії, Григор’єв Р.В. лікар другої категорії та Омелянчук С.А.

Першою старшою сестрою медичною була Дзись Г.Д., з 2011р. Хорошенюк Н.В. На даний час на цій посаді працює Сторожук Л.І., сестра медична вищої категорії.

Спочатку урологічне відділення було розгорнуто на 40 ліжках, працювало 2 лікаря – зав відділенням Гандзюк В.І. та лікар – уролог Касприк В.Б.

10.08.1992р. в госпіталі було відкрито 20 ортопедичних ліжок, які включили до складу урологічного відділення.

В урологічному стаціонарі надається планова та невідкладна допомога урологічним хворим Хмельницької області із захворюваннями сечостатевої системи.

З 1999 року розпочато транс уретральні операції, які стали можливими після придбання апарата ТУР фірми „Карл Шторц”.

У відділені запроваджено і вже 15 років використовують метод діагностики захворювань простати: аналіз крові на PSA та пункційна біопсія простати. Лікарі відділення постійно працюють над підвищенням кваліфікації, відвідують наукові з’їзди та конференції, Європейську школу урологів, запроваджують нові методи діагностики та лікування в практику.