Розпочало свою роботу першим серед відділень госпіталю і прийняло пацієнтів на лікування вже у вересні 1991 року, фактично за кілька тижнів до офіційного відкриття закладу.

Першим завідувачем відділення був лікар-терапевт вищої категорії Омельченко Іван Федорович, в подальшому естафету керівника перейняла Педосюк Раїса Василівна.

Завідувач терапевтичним відділенням Кузь Ольга Степанівна

З 2000 року і по теперішній час відділення очолює Кузь Ольга Степанівна, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний геріатр Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації.

У відділенні працюють лікарі першої кваліфікаційної категорії Бартко А. М., Педосюк Р.В., Стефанчук І.С. та Лісовий В.М., 13 медичних сестер, 12 осіб молодшого медичного персоналу.

З початку відкриття відділення посаду старшої медичної сестри займає Приймак В.В., працюють сестри медичні: Сьобста А.С., Нецька Г.М., Каспрова С.М., Міщенко Т.І., Чернюк Т.І., молодша сестра медична — Швець А.К.

У відділенні надається кваліфікована медична допомога пацієнтам терапевтичного профілю: із захворюваннями органів дихання, травлення, серцево-судинної, сечовидільної, ендокринної систем та опорно-рухового апарату.

У тісній співпраці з фізіотерапевтичним відділенням успішно впроваджується програма реабілітації пацієнтів з хронічними обструктивними захворюваннями легень, актуальність якої виросла за останні роки із збільшенням потреби в реабілітації учасників АТО.

У відділенні постійно впроваджуються нові методи в лікуванні та обстеженні пацієнтів. Лікарі беруть активну участь у роботі наукових медичних товариств, вітчизняних та міжнародних конференцій, симпозіумів, з’їздів та конгресів. Відділення тісно співпрацює з науковцями інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України.

Протягом року у відділені отримують лікування від 1000 до 1500 пацієнтів. За 25 років роботи, отримали медичну допомогу біля 27000 пацієнтів.

Медичний персонал терапевтичного відділення завжди готовий надати професійну кваліфіковану медичну допомогу всім категоріям пацієнтів і забезпечити комфортні умови та доброзичливу атмосферу під час перебування їх на лікуванні.