Терапевтичне відділення розпочало свою роботу першим серед відділень госпіталю і прийняло пацієнтів на лікування вже у вересні 1991 року, фактично за кілька тижнів до офіційного відкриття закладу.

Першим завідувачем відділення був лікар-терапевт вищої категорії Омельченко Іван Федорович, в подальшому естафету керівника перейняла Кузь Ольга Степанівна.

Завідувач відділенням Бартко Анжела Миколаївна

З 2020 року відділення очолює лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Бартко Анжела Миколаївна.

З початку відкриття відділення старшою медичною сестрою працювала Приймак В.В., зараз цю посаду займає Сьобста Алла Сергіївна.

У відділенні надається кваліфікована медична допомога пацієнтам терапевтичного профілю: із захворюваннями органів дихання, травлення, серцево-судинної, сечовидільної, ендокринної систем та опорно-рухового апарату.

У тісній співпраці з лікарем фізичної реабілітації успішно впроваджується програма реабілітації пацієнтів з хронічними обструктивними захворюваннями легень, актуальність якої виросла за останні роки із збільшенням потреби в реабілітації учасників АТО.

У відділенні постійно впроваджуються нові методи в лікуванні та обстеженні пацієнтів. Лікарі беруть активну участь у роботі наукових медичних товариств, вітчизняних та міжнародних конференцій, симпозіумів, з’їздів та конгресів. Відділення тісно співпрацює з науковцями інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України.

Медичний персонал терапевтичного відділення завжди готовий надати професійну кваліфіковану медичну допомогу всім категоріям пацієнтів і забезпечити комфортні умови та доброзичливу атмосферу під час перебування їх на лікуванні.

Колектив терапевтичного відділення