Колектив відділення

Завідувач паліативної допомоги

Візірік Світлана Валентинівна

Відділення паліативної допомоги як структурний підрозділ в КНП “Хмельницький госпіталь ветеранів війни” Хмельницької обласної ради було створено 1 листопада 2019 року з метою надання спеціалізованої стаціонарної паліативної допомоги дорослому населенню. Відділення розгорнуто на 25 ліжок. У відділенні проведений капітальний ремонт, створені комфортабельні умови для перебування важкохворих пацієнтів.

Надання паліативної допомоги ґрунтується на принципах доступності, високої якості, етичного і гуманного ставлення до пацієнта та членів його родини. Це передбачає щоденний моніторинг стану хворого і застосування необхідних діагностичних та лікувальних методів при зміні його стану.

На даний момент у відділенні працюють:

Лікарі: Візірік С.В. завідувач відділення, Карлечук І.В. – лікар -терапевт, лікар – ендокринолог, Степанов В.А. – лікар- психіатр.

Сестри медичні: Цілінська Л.І. – старша сестра медична; сестри медичні стаціонару – Дмитренко Л.М., Пилип’юк Т.М., Монько Л.С., Красуцька І.А., Садловська Т.І., Ковальчук Н.В.,Чорна О.І..

Молодші медичні сестри: Столяр А.М.- сестра господиня, молодші сестри по догляду за хворими – Рогачевська Л.Ф., Цісар Н.В., Аліксіюк Т.В., Алешко Л.С.,Русецька Н.В., Тімощук А.І.,Павлюк Т.М., буфетниці – Гончук Л.Г.,Терещенко О,Л.

Всі працівники відділення пройшли навчання з паліативної та хоспісної допомоги, регулярно проходять тренінги та майстер класи по аспектам лікування та догляду за паліативними пацієнтами.

Основним завданням паліативної допомоги є покращення якості життя пацієнта та членів його сім’ї, інших осіб, що здійснюють за ним догляд, завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці та лікуванню болю, супутніх симптомів і ускладнень, й вирішення фізичних, психологічних, духовних та соціальних проблем пацієнта.

Працівники відділення працюють за  девізом:

“ Ми не можемо додати днів до життя, але можемо додати життя до днів”.

Фотогалерея: