Історія хірургічного відділення з операційним блоком, яке розгорнуте на 60 ліжок, починається з 1991 року.

Завідувач хірургічним відділенням з операційним блоком Тручковський Володимир Віталійович

Організатором його був перший завідуючий Щепанський Казимир Денисович, який працював з 1991 по 1996 рік. З 1996 по 2008 роки відділенням керував Доброжанський Юрій Миколайович . З 2008 по сьогоднішній день очолює хірургічну галузь госпіталю Тручковський Володимир Віталійович.

На сьогодні штат хірургів налічує 5 чоловік: Тручковський В. В. – лікар хірург-вищої категорії, судинна спеціалізація.

  • Докієн В. Б. – лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України.
  • Солоненко А. В. – лікар-хірург другої категорії.
  • Докієн Б. В. лікар – хірург другої категорії.
  • Коцур В. І. лікар-хірург-ординатор.

Першою старшою медичною сестрою була Данилюк М. Д. З початку відкриття госпіталю і по сьогодні у відділені працюють медичні сестри: Андрєєва Г. В., Крумка В. П. та молодші медичні сестри Лаговська Ю.М., Вовчун Н.М.

Щорічно у відділені оздоровлюються біля 1000 хворих, виконується біля 400 операцій, основними серед яких є видалення різноманітних видів гриж, операції на жовчевивідних шляхах, шлунку та кишечнику, ампутації кінцівок.

Хірурги відділення тісно співпрацюють з науково – дослідними медичними установами, що дає змогу впроваджувати нові методи лікування.

З 2013 року у відділені впроваджено нові хірургічні операції – операції при судинних захворюваннях на артеріях та венах, що дозволило зменшити кількість ампутацій кінцівок та швидко загоювати трофічні виразки.

Для цього в 2015 році було придбано сучасний УЗ-апарат, що дозволив виконувати обстеження судин безпосередньо у відділенні.