Право лікуватись в госпіталі мають :

  • інваліди війни;
  • учасники бойових дій;
  • учасники Великої Вітчизняної війни;
  • особи, що приймали участь в проведенні антитерористичної операції;
  • особи, на яких поширюється чинність Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • особи, що мають статус «Дитина війни» відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни», та є інвалідами, при відповідних медичних показах, за наявності вільних місць в Госпіталі.
  • особи, на яких поширюється дія п. 3 ст. 9 ЗУ «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні».

Право перебувати в госпіталі мають :

  • особи, які супроводжують інвалідів I групи та забезпечують сторонній догляд за ними (з можливістю харчування).

Підставою для госпіталізації є направлення затвердженого зразка та документи, які засвідчують відповідний статус.

Дозволяється госпіталізація осіб, які не відносяться до категорії вказаних в п. 3.6. : співробітників, їх близьких родичів, представників спонсорських організацій, які надають допомогу госпіталю (за їх клопотаннями) та інших громадян України на вільні місця з обмеженням харчування та медикаментозним забезпеченням за власний рахунок, використовуючи для них не більше 10 % ліжкового фонду госпіталю.
Додатково в межах 5% ліжкового фонду дозволяється госпіталізація громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з харчуванням та медикаментозним лікуванням  відповідно до обласної програми.

Профіль ліжкового фонду госпіталю встановлюється з врахуванням оптимального і доступного забезпечення потреб ветеранів війни області в наданні висококваліфікованої стаціонарної медичної допомоги і визначається керівництвом госпіталю на основі ефективності функціонування діючих відділень за згодою з Департаментом.

Протипоказаннями до госпіталізації являються інфекційні, онкологічні, психічні захворювання, алкогольна та наркотична залежність, а також не можуть бути госпіталізовані  хворі, що потребують спеціалізованого лікування, відсутнього в госпіталі (дерматологічні, нейрохірургічні, з лор-патологією та інші).