Завідувач лабораторією Лісова Руслана Михайлівна

Лабораторія є одним із структурних підрозділів госпіталю з 1991р.

З початку відкриття лабораторією керувала Марущак Вілорія Володимирівна. Наступницею в роботі стала Галицька Лілія Леонідівна.

З 2013 року керує лабораторією Лісова Руслана Михайлівна.

В лабораторії на сьогодні працюють лікарі – Власенко Валентина Миколаївна та Малінковська Катерина Петрівна; лаборанти вищої категоріїя: Січевська О.М., Поплавська Д.В.,Томанець Л.О.,Кравець Н.М., Побута Л.М., Ровінська Н.М., Цап С.П., Лобода Т.В. та молодші сестри Нестерук Г.І. та Мотрин А.І. Основним принципом КДЛ є висока якість лабораторних досліджень. На протязі цих років лабораторія покращила свою матеріальну базу, було закуплено нове обладнання та апаратура (біохімічний та гематологічний автоматичні аналізатори, гемокоагулометр, термостати, нові мікроскопи та багато іншого),що, відповідно,позитивно відобразилось на якості лабораторних досліджень. У планах – придбати імуноферментативний аналізатор. Щорічно виконується біля 200000 лабораторних досліджень.

Колектив лабораторії не зупиняється на досягнутому. У наших планах – впровадження нових методів,що сприяють своєчасній діагностиці захворювань.