Завідувач консультативно-діагностичним відділенням Візірік Світлана Валентинівна

Відділення створене у 1993 році для налагодження консультативної роботи вузьких спеціалістів та проведення функціональних обстежень.

В склад КДВ входить функціональна діагностика, кабінети нетрадиційної медицини (спелеотерапія, аероіонотерапія, аерофітотерапія, фітобар). В 2014 році відкрито кабінет психолога з використанням методів для, запобігання та лікування посттравматичного стресового розладу.

Щорічно тут проводиться більше 18 тисяч консультацій та більше 21 тисячі обстежень.

У відділені проводиться обстеження серцево-судинної, дихальної та нервової систем. Виконуються ЕКГ в стані спокою, ЕКГ з фізичним навантаженням, ЕКГ з медикаментозними пробами, холтерівськемоніторування ЕКГ та АТ, спірографія, реовазографія, реоенцефало-графія, ехоенцефалоскопія, електроенцефалографія.

 

У 2015 році відділення отримало два електрокардіографа “Mindrey” та апарат добового моніторування ЕКГ та АТ SDM 23, що дозволило більш точно діагностувати порушення ритму та провідності в пацієнтів госпіталю.
На теперішній час у відділені працюють: Карлечук І.В. лікар-терапевт, Візірік С.В. лікар функціональної діагностики, Мисак Г.В лікар-офтальмолог, Благодир Н.А лікар-отоляринголог, Козак І.С психолог,Ясінська Ж.М. старша медична сестра, медичні сестри: Цілінська Л.І., Візірік К.В, Рикун Н.В., Сікорська Т.А., Гнатюк О.О. та молодші медичні сестри – Аліксіюк Т.В., Горпинюк О.С. і сестра – господиня Столяр А.М.

З першого дня роботи госпіталю працюють сестри медичні – Ясінська Ж.М і Цілінська Л.І.
Співробітники відділення відзначаються чуйністю, ввічливістю та професіоналізмом постійно вдосконалюючи свої професійні знання на курсах підвищення кваліфікації.